Sdílet na Facebooku

Vysoké Tatry – Slovensko

Vítejte na stránkách věnovaných Slovensku a hlavně jeho nejkrásnější části – pohoří Vysoké Tatry. Tyto úchvatné nejmenší velehory světa s nádhernou krajinou alpínského rázu zasazenou na pomezí Slovenska a Polska lákají každý rok více a více návštěvníků. A není se čemu divit, protože Vysoké Tatry toho nabízí opravdu hodně. Hlavně krásnou a nezničenou přírodu, která přečkala i ničivou vichřici v roce 2004. Hluboké lesy, divoké vodopády i průzračná horská plesa tu jsou stále. Spolu s nádherným panorama hor okouzlují návštěvníky dál svou krásou.

Vysoké Tatry Slovensko

Z tohoto důvody vznikly i tyto stránky, aby vás blíže seznámily s přírodními, kulturními i historickými zajímavostmi a informacemi z tohoto krásného regionu. Naleznete zde nejenom informace o samotných horách a jejich fauně a floře, ale i zajímavé tipy na ubytování, výlety, mapy, aktuální i dlouhodobé předpovědi počasí nebo právě něco z historie a kultury zdejších přívětivých a pohostinných lidí. Samozřejmě vám prozradíme i něco o dalších turistických lákadlech a atrakcích, které potěší nejenom ty nejmenší, jako bobové dráhy, aquaparky a bazény nebo sjezdovky. Ať jste turista, lyžař nebo cyklista věříme, že na těchto stránkách si přijdete na své a naleznete zde vše, co potřebujete.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu o Vysokých Tatrách, ale následně i tu skutečnou.

Náš tip

Online průvodce pohořím Vysoké Tatry vám ukáže všechna zajímavá místa ve Vysokých Tatrách.

Komentáře jsou uzavřeny.