O projektu

Projekt Vysoké Tatry započal v únoru 2009. Většina jeho obsahu byla přidána v březnu 2009. Web je součástí širšího projektu zaměřeného na cestování.

Spolupráce

Reklama:

Pokud máte zájem na tyto stránky umístit vaší reklamu nebo chcete jen vyměnit zpětné odkazy prosím kontaktujte admina stránek (viz. sekce kontakt).

Použití našich článků:

Naše články smíte použít jen s našim výslovným souhlasem. Stačí nás kontaktovat a určitě se domluvíme na úpravě našich materiálů. Pouhým zkopírováním získáte sice náš zajímavý obsah, ale vyhledávače ho označí za duplicitní a tudíž bezcenný.

Vaše fotky u nás:

Máte zajímavé fotky z vaší dovolené na Slovensku, o které byste se chtěli podělit ?! Tak právě náš web vám umožní je sem umístit. K fotkám je možnost přidat komentář, samozřejmé je zachování autora i kontaktu na něj. Volitelně lze u fotografií vytvořit i hodnocení.

Chcete pro nás napsat článek:

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Váš článek zveřejníme a případně vám pomůžeme s jeho úpravou. Zveřejnění článku na tomto webu vás přitom k ničemu nezavazuje. Můžete jich publikovat více nebo třeba jen jeden.

Další formy spolupráce:

Jak jsem se tady snažil vyjádřit, jsme otevřeni jakýmkoliv formám spolupráce, stačí nás kontaktovat.